אימון אישי

PIPMAN מתאמנים למטרה

אימון אישי

רוצים דרך מהנה להיכנס לכושר ולשמור על הבריאות?

לא בטוח/ה איך לעשות את זה נכון?

יש רצון אבל מוטיבציה נמוכה?

הליכה, אימון אישי ריצה, אימון אישי אופניים, אימון אישי שחייה, תוכנית אימון למרתון או שיפור כושר כללי – הפוטנציאל שבך יכול להפוך למציאות. בקצב שלך!

יש כאלה שרוצים להוריד 10 שנים מהגיל ולהראות טוב יותר. יש כאלה שמחפשים אתגר חדש בחיים ורוצים לפרוץ גבולות. יש כאלה שרוצים לרזות או שהחליטו לקבוע שיא אישי. ב-PiPman Team הכל אפשרי וכל מטרה ניתנת להשגה.

אימון אישי, אחד על אחד, תפור על פי מידה. בין אם אתם בכושר שיא, ובין אם אתם רק מתחילים ב-PiPman team אתם תציבו את המטרות ואנחנו נביא אתכם לשם.

החשיבות של התאמת תוכנית כושר אישית היא במספר היבטים – התאמת תרגילי הכושר למצבך הבריאותי, רמת הכושר שלך, ולאן שואפים להגיע. התוכנית מתעדכנת לאורך האימונים, כדי לשמור על תוכנית אופטימלית בכל שלב ושלב מהתהליך שנעבור ביחד. כמו כן יש חשיבות רבה להתאמת התרגילים ופיקוח אישי כך שלא תיגרם פציעה או מאמץ יתר.

מעבר לתוכנית האימונים האישית, שי פיפמן והמאמנים בקבוצה מלווים אותך גם ברמה האישית – אכפת לנו מההתקדמות של המתאמנים שלנו, ואנו גם מייעצים, מכוונים ותומכים מקצועית ומורלית.

כמי שעבר מסלול ארוך של אימונים, עשה זאת בהצלחה מרובה ויודע כמה קשה להגיע לתוצאות, שי פיפמן יהיה אתך לאורך כל הדרך עד להצלחה מלאה והגעה למטרות שהצבת לעצמך!

רוצה להתייעץ?

נשמח לשתף אותך בידע המקצועי ובניסיון שצברנו ולסייע לך לבחור נכון את נתיב האימון שלך.

היתרונות שלנו

קבוצת ריצה שהיא כמו משפחה

קבוצת ריצה שהיא כמו משפחה

קבוצת ריצה שהיא כמו משפחה

קבוצת ריצה שהיא כמו משפחה

השאירו פרטים

לתיאום אימון נסיון חינם!